STAREZ – SPORT, a.s.

533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Sportoviště

Letní koupaliště Riviéra

Riviéra je charakteristická kaskádou říčních bazénů různé hloubky, které doplňují rozsáhlé odpočinkové plochy plné zeleně. Pro sportovní vyžití návštěvníků jsou k dispozici kurty na beach volejbal, hřiště na pétangue, ping-pong a dětské hřiště. Neleznete zde i širokou nabídku občerstvení. Celý areál koupaliště přijala naše společnost do majetku v roce 2006. Od té doby se snažíme každé léto připravit pro brněnské občany něco nového pro zpříjemnění jejich odpočinku. Letos jsou v nabídce i animační programy pro děti a seniory.
rivec.sportujemevbrne.cz

Městský plavecký stadion Lužánky

Krytý plavecký stadion Lužánky s padesátimetrovými závodními drahami a dalším zázemím slouží Brňanům již přes 30 let. Společnost STAREZ - SPORT, a. s. začala od roku 2010 spravovat plavecký stadion a postupně praucuje na rekonstrukci celého areálu. Byla opravena střecha a bazén získal lepší podobu i díky novým oknům a šatnám. V roce 2012 proběhla kompletní výměna vstupního systému, dokončena byla rekonstrukce šaten i sociálního zázemí. Dále společnost STAREZ – SPORT, a.s. zrekonstruovala zázemí pro dětské návštěvníky, tedy herničku a sociální zařízení, vybudovala podlahové topení v sociálním zařízení a zrekonstruovala relaxační bazén. V roce 2019 se vybudoval nový wellness.
mpsl.sportujemevbrne.cz

Aquapark Kohoutovice

Nový kohoutovický aquapark je první stavbou svého druhu v Brně. Provoz byl zahájen 14. dubna 2010 a předán do správy společnosti STAREZ – SPORT, a. s. Vodní ráj na Chalabalově ulici nabízí rekreační bazén s divokou řekou, vířivku, saunu a zejména velký plavecký bazén s šesti drahami. Nechybí dlouhý tobogan a bazén na střeše. Aquapark Kohoutovice láká především rodiny s dětmi, ale neslouží jen veřejnosti – stal se oblíbeným zázemím i pro řadu škol a sportovních oddílů.  
aqpark.sportujemevbrne.cz

Hřiště na malou kopanou Lužánky

Hrací plocha hřiště pro malou kopanou o rozměrech 48x28 metrů je připravená jak pro skupiny z veřejnosti, tak pro zájemce z řad sportovních oddílů a škol. Celkový rozměr koberce s umělou trávou je 56 x 34 m. Po zprovoznění umělého osvětlení bude hřiště k dispozici i ve večerních hodinách. Zázemí – šatny, WC a sprchy najdou zájemci v přilehlé budově hned u vedlejšího mobilního kluziště. Možnost rezervace hřiště a další informace naleznete na webu.
fotbal.sportujemevbrne.cz

Bruslení za Lužánkami

Po demolici celého objektu bývalého slavného zimního stadionu za Lužánkami vzniklo v roce 2009 na tomto místě nové kluziště. Krátce poté bylo svěřeno do správy společnosti STAREZ – SPORT, a.s. Zázemí kluziště nabízí kromě stánku s občerstvením, sprch, uzamykatelných skříněk, toalet i ošetřovnu a brusírnu bruslí. V roce 2012 jsme na kluzišti rozšířili služby o půjčovnu bruslí, která se těší velkému zájmu z řad veřejnosti.
kluziste.sportujemevbrne.cz

Lázeňské a relaxační centrum Rašínova

Lázně na Rašínové se prvně datují kolem roku 1890. Lázeňské a relaxační centrum Rašínova nabízí služby, které jako celek působí na tělo blahodárnými účinky. Mezi služby patří bazén, vířivka, wellness zóna a solárium, které se nachází v přízemí celého komplexu. Dále zde nabízíme posilovnu nacházející se v prvním patře a rehabilitační centrum, které nalezne návštěvník v patře druhém a třetím.
rasinova.sportujemevbrne.cz

Letní koupaliště Zábrdovice

Koupaliště Zábrdovice je letním areálem provozovaným v měsících červen až srpen. Koupaliště nabízí dva padesátimetrové bazény. V jednom z nich se také nachází atrakce vlnobití, která je plavčíky spouštěna v pravidelných intervalech. Dále je pro návštěvníky k dispozici tobogán s dojezdovým bazénem. Rodiče s dětmi potěší brouzdaliště nebo také dětské hřiště. Pro odpočinek poslouží travnaté plochy nebo terasy nad úrovní bazénů. Pro aktivnější chvilky mohou návštěvníci využít beachvolejbalové hřiště.
zabrdky.sportujemevbrne.cz

Krytý plavecký bazén Ponávka

Krytý plavecký bazén Ponávka je svými dispozicemi vhodný pro kondiční plavání jednotlivců nebo organizovaných skupin. Jedná se o 25 m dlouhý bazén rozdělený do 3 drah. K bazénu náleží oddělené zázemí šaten pro ženy a muže.
ponavka.sportujemevbrne.cz

Městské haly Vodova

Městské haly Vodova jsou dvě multifunkční sportovní haly a venkovní kluziště. Sportovní haly slouží primárně míčovým sportům, jako je basketbal, volejbal, házená a futsal. Velká hala umožňuje konání sportovních akcí na nejvyšší úrovni, stejně jako lze prostory využít pro uspořádání koncertů, kulturních a společenských akcí. Malá hala přímo navazuje na halu velkou a lze ji využít ke sportovním i mimosportovním účelům.
vodova.sportujemevbrne.cz

Fotbalové centrum Brno

Areál Fotbalového centra Brno je ideálním místem k fotbalovým tréninkům během podzimních, zimních a jarních měsíců, kdy se nedá trénovat na přírodní trávě. Připravena jsou pro vás dvě standardní venkovní hřiště s umělým povrchem a osvětlením, jedno menší hřiště v nafukovací hale a budova se zázemím. Areál se nachází v brněnských Ivanovicích.
https://fcbrno.sportujemevbrne.cz/

Jasenka rekreační středisko Zubří

Rekreační středisko Jasenka se nachází v samotném srdci Vysočiny, v klidné oblasti na okraji lesa v obci Zubří, v těsné blízkosti Nového Města na Moravě. Ve zrekonstruovaném areálu objevíte příjemné prostředí poskytující ideální příležitost k uspořádání školy v přírodě, letního tábora, firemního teambuildingu ale i pro individuální rekreaci.

Rekreační středisko Jasenka nabízí možnost ubytování v samostatně stojících chatkách nebo pokojích ubytovací budovy s maximální kapacitou 114 lůžek. Dále v areálu naleznete mimo jiné přírodní rybníček se skluzavkou, pískoviště, hřiště na beachvolejbal nebo víceúčelové hřiště. 
https://zubri.sportujemevbrne.cz/

Sportovní areál za Anthroposem

Sportovní areál za Anthroposem nabízí pronájem travnatého, mírně zvlněného prostoru zasazeného do krásné přírody. Vhodné pro pořádání různých akcí, jako jsou např. sportovní akce, festivaly a firemní teambuilding.

V případě zájmu o pronájem kontaktujte Lenku Vejrostovou na vejrostova@starezsport.cz. 
https://anthropos.sportujemevbrne.cz/

Fotbalový stadion za Lužánkami

Areál bývalého fotbalového stadionu za Lužánkami jsme převzali 1. října 2021 do správy. Nyní chátrající komplex se dočká četných oprav a od poloviny příštího roku by měl sloužit hlavně pro trénink mládeže z různých sportovních organizací.
Stadion je v havarijním stavu, díky iniciativě Petra Švancary a hlasující veřejnosti v projektu participativního rozpočtu města Brna bude městem hrazeno vybudování nové travnaté plochy (dvě hřiště standardních rozměrů a dvě menší hřiště), dále vybudování závlahového systému, vrtů na vodu, osvětlení a napojení na elektro. Dále bude třeba areál oplotit mezi stávajícími tribunami a vytvořit zázemí pro hráče a údržbu. Do doby, než bude položen nový travnatý povrch, je možné využívat na sportovní, i kulturní akce. Kapacita areálu je cca 11 000 návštěvníků.
Realizace oprav by měla být dokončena v roce 2023 a poté bude areál sloužit čistě pro sportovní účely.

Kontakt na vedoucího areálu: Ondřej Pelikán, tel. č. 731 575 227, e-mail: pelikan@starezsport.cz.
Pokud máte zájem uskutečnit zde nějakou kulturní akce, kontaktujte Ing. Evu Antlovou na tel. číslo 778 799 477, e-mail: antlova@starezsport.cz

Fotbalové hřiště za Lužánkami

Do správy společnosti STAREZ – SPORT, a.s. připadlo 1. října 2021 hřiště s umělou trávou vedle hotelu Boby. Aby bylo možné tento areál používat, je zapotřebí vyměnit současný zničený umělý povrch.
Vedle toho jsou nezbytné opravy podloží, obrubníků, žlabů i tribun, zároveň se musí vyměnit elektrorozvody a oplocení. Pro převlékání hráčů se plánuje pořízení unimobuněk.
Předpokládané náklady opravy hřiště, které lze využívat na malou kopanou, jsou 10,6 mil. Kč.
Revitalizace by měla být hotová v roce 2022.

Kontakt na vedoucího areálu: Ondřej Pelikán, tel. č. 731 575 227, e-mail: pelikan@starezsport.cz.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit