STAREZ – SPORT, a.s.

533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Přihlášení k odběru newsletteru

STAREZ – SPORT, a. s., se sídlem Křídlovická 911/34, 603 00 Brno, IČO: 26932211 je správcem osobních údajů, které zpracovává v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů a v souladu s příslušnými ustanoveními obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Jsem ?nformován/a, že poskytované osobní údaje jsou správcem STAREZ – SPORT, a. s. zpracovávány za účelem vedení evidence a komunikace se zákazníkem, resp. jeho/jejím zákonným zástupcem, a s tím souvisejícími činnostmi. Tyto osobní údaje budou správcem zpracovány po dobu maximálně deset let a nebudou předávány žádným zpracovatelům vyjma subjektu, jehož produkt společnost využívá pro mailing a jen výhradně za účelem zasílání obchodních sdělení společnosti STAREZ – SPORT, a. s. Další informace ke zpracování osobních údajů správcem jsou volně dostupné na https://starez.sportujemevbrne.cz/gdpr

Vložením svého jména, příjmení a e-mailové adresy a této stránce SOUHLASÍM se zasíláním obchodních sdělení, tj. informací o odstávkách, aktualitách a akcích, slevách, nabídkách společnosti STAREZ – SPORT, a. s.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit