STAREZ – SPORT, a.s.

533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Často kladené dotazy

Jak dlouho čipové hodinky platí?

Doba platnosti čipových hodinek je stanovena na 2 roky od posledního použití na střediscích společnosti STAREZ – SPORT, a. s.

 

Za jak dlouho bude nabitý kredit připsán na čipových hodinkách?

V běžných případech v podstatě okamžitě po úspěšném zaplacení. Pokud by nebyl připsán do 24. hod., obraťte se na Zákaznickou podporu e-shopu.

 

Kde všude můžu čipové hodinky využít?

Čipové hodinky lze využít na celkem sedmi sportovištích. Jsou to: Aquapark Kohoutovice, Městský plavecký stadion Lužánky, Lázně Rašínova, Bazén Ponávka, Bruslení za Lužánkami, Koupaliště Riviéra a Koupaliště Zábrdovice.

 

Na jaké služby lze čipové hodinky využít?

Vstupy do bazénu, sauny, wellness, posilovny, solária a kluziště. Mimo to lze hradit i útratu za občerstvení nebo zakoupené zboží na sportovištích Aquapark Kohoutovice, Městském plaveckém stadionu Lužánky, Bruslení za Lužánkami a ve stánku Kaskády na koupališti Riviéra.

 

Může moje čipové hodinky využít i někdo jiný?

Ano, čipové hodinky pro dospělé osoby jsou přenosné. To znamená, že je můžete půjčit komukoliv a daná osoba je může využívat místo Vás. Na pokladně lze platit čipovými hodinkami i za vstup více osob najednou. Každá další osoba pak na pokladně obdrží vlastní hodinky pro uzamčení skříňky, které při odchodu opět vrací zpět na pokladně (platí jen na některých sportovištích).

 

Lze u vás platit kartou MultiSport?

Ano, kartu MultiSport na našich sportovištích můžete použít, ale přijímáme i další benefitní karty, např. Sodexo ActivePass, Sodexo RelaxPass, Sodexo FlexiPass, FokusPass, Ticket benefits Multi, Ticket Benefits Sport a kultura.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit